X

تبلیغات ویژه در وبسایت تخصصی آرایشگران مردانه

خدمات ما / تبلیغات ویژه

تبلیغات در پیرایشگران برتر

بدون شك تبليغات اينترنتي يكي از مؤثرترين و كارآمدترين شيوه هاي تبليغات در عصر فناوري و اطلاعات به شمار مي رود. تعداد كاربران اينترنت در سراسر جهان لحظه به لحظه رو به افزايش است و بسياري از آن­ها، خدمات مورد نياز خود را از اين راه جستجو مي كنند. در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزاياي قابل ملاحظه‌ای برخوردار است:

قابلیت هدف‌گیری دقیق مخاطبین اصلی
تعاملي بودن و ايجاد ارتباط دوطرفه
هزينه بسيار كم
حوزه‌ دسترسی وسیع (جهاني بودن)
عدم محدوديت زماني (شبانه روزي)
ارسال، نگهداری و به روز رسانی آسان
قابلیت بالای اندازه‌گیری و ردگیری
متمرکز و هدفمند
امکان اطلاع رسانی سریع به مخاطبین

يكي ديگر از خدمات وب سایت تخصصی "پیرایشگران برتر"، تبليغات در فضاي مجازي ويژه جامعه محترم آرایشگران مي­ باشد كه بنا به نياز و خواست داوطلبان عزيز به دوصورت رايگان و ويژه انجام پذير است.

علاوه بر تبلیغات و معرفی خدمات اعضای محترم در پروفایل اختصاصی که به­ صورت نامحدود دراختیار شما قرار گرفته­ است و می­ توانید متن، عکس­ و سایر موارد را بدون محدودیت در پروفایل خود ثبت کنید، در بخش نیازمندی­ها هم می ­توانید به­ صورت رایگان، آگهی­ های تبلیغاتی خود را ثبت کنید و در معرض دید کاربران پیرایشگران برتر قرار دهید. در این بخش نیز می ­توانید بدون محدودیت و در دفعات متعدد، آگهی­ های خود را اعم از استخدام، همکاری، خرید و فروش و ... ثبت نمایید

تبلیغات ویژه در سامانه تخصصی پیرایشگران برتر، شامل بنرهایی می باشد که در صفحات اصلی سامانه، ویژه تبلیغات درنظر گرفته شده است.

 • پیرایشگران برتر از پذیرش آگهی سایت های حاوی تصاویر غیراخلاقی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور است.
 • تصاویر یا محتوای آگهی می‌بایست مطابق با هنجارهای کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین آئین‌نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
 • مسؤولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد. در عین حال پیرایشگران برتر در قبول بنر و آگهی مختار است.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی‌دهنده در زمان نمایش آگهی در پیرایشگران برتر (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی، نقض هریک از قوانین جذب آگهی در پیرایشگران برتر یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پیرایشگران برتر باشد، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و هزینه پرداختی قابل برگشت نخواهد بود.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده می باشد و در صورت نیاز، تیم طراحی پیرایشگران برتر آماده همکاری جهت طراحی بنر و تبلیغات می‌باشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسؤولین سامانه ابلاغ شود، آگهی بلافاصله از سایت حذف شده و مسؤولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی‌دهنده خواهد بود.
 • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات انجام‌ پذير خواهد بود.
 • امکان استرداد وجه آگهی پس از نمایش در سایت وجود ندارد.
 • هر آگهی (بنر) تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
 • در صورتی که محتوای آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده می بایست آن ها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین پیرایشگران برتر و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقاً مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در پیرایشگران برتر تهیه و ارسال نماید.
 • مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسؤولیتی برای پیرایشگران برتر نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسؤولیتی بر عهده پیرایشگران برتر نبوده و آگهی دهنده مسؤول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود
 • تبلیغات ویژه