X

قوانین سایت

ارتباط با ما / قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات «پیرایشگران»

 شرایط و قوانین استفاده از خدمات «پیرایشگران»

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی «پیرایشگران» به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به سامانه «پیرایشگران» هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط «پیرایشگران» به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات «پیرایشگران» است. توجه داشته باشید که ثبت اطلاعات و نظرات نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «پیرایشگران» از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «پیرایشگران» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مخاطب است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های «پیرایشگران» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت اطلاعات، نظرات یا هرگونه استفاده از خدمات «پیرایشگران» اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات «پیرایشگران» استفاده می‏‌کنید، اطلاعات خود را ثبت می‏‌کنید و یا به «پیرایشگران» ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «پیرایشگران» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد «پیرایشگران» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «پیرایشگران» را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که پست الکترونیک info@pirayeshgaran.ir تنها وسیله ای است که «پیرایشگران» از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود اطلاعات ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه اطلاع رسانی تحت عنوان «پیرایشگران»، با هر ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام «پیرایشگران» است و در صورت دریافت چنین ایمیلی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به دفتر «پیرایشگران» اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

«پیرایشگران» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

«پیرایشگران» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «پیرایشگران»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

گرافیک، آرم، آیکون اخبار قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «پیرایشگران» جزئی از اموال «پیرایشگران» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار «پیرایشگران» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «پیرایشگران» محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط «پیرایشگران» و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار «پیرایشگران» است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت «پیرایشگران» و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای «پیرایشگران» محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات «پیرایشگران»، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.pirayeshgaran.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت «پیرایشگران» هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.pirayeshgaran.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger  و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به ارائه اطلاعات ارائه کنندگان خدمات مرتبط با آرایشگری


اطلاعات هر ارائه کننده خدمات مرتبط با آرایشگری در وب‌سایت «پیرایشگران»، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. مخاطبین باید قبل از استفاده از خدمات مرتبط با آرایشگری نسبت به کسب اطلاعات از فعال معرفی شده و عملکرد آن اقدام کند. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص فعالیت و خدمات مرتبط با آرایشگری در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و «پیرایشگران» مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین «پیرایشگران» مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی رزومه یا پروفایل ارائه دهندگان خدمات مرتبط با آرایشگری ندارد و مسئولیت آن با خود فعالان و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با آرایشگری می باشد.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از خدمات مرتبط با آرایشگری موسسات و مجموعه های معرفی شده و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا اشخاص وابسته، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مخاطب است و مجموعه «پیرایشگران» در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

«پیرایشگران» نسبت به عوارض جسمی و روانی و بیماری‌های ناشی از استفاده خدمات مرتبط با آرایشگری مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مخاطب و از طریق ارگان های مربوط ( سازمان نظام پزشکی، نمایندگی‌ها و اتحادیه ها و انجمن های رسمی) انجام شود.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت «پیرایشگران» ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل «پیرایشگران» نیستند و سایت «پیرایشگران» هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت «پیرایشگران» این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت «پیرایشگران» لینک یا تبلیغ می‏‌شوند را افرادی خارج از «پیرایشگران» اداره می‌کنند، بنابراین سایت «پیرایشگران» نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت «پیرایشگران» باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

 بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، «پیرایشگران» هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی «پیرایشگران» درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

1.      نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف خدمات یا فعالیت در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

2.      حداقل 800 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:

                                                              i.      قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

                                                            ii.      کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

                                                          iii.      استفاده مکرر از یک حرف یا کلمه

                                                           iv.      بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

لازم به ذکر است که رعایت استاندارد تعداد کاراکتر مطلوب برای نقد مناسب ضروری است، لذا کاربرانی که نمی‌توانند تعداد کاراکتر مطلوب نقدشان را به 250 برسانند،  باید در قسمت نظرات متن خود را ثبت کنند، در غیر اینصورت امکان تایید نقد کمتر از 250 کاراکتر مطلوب در قسمت نقد کاربران وجود نخواهد داشت.

3.      برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خدمات مرتبط با آرایشگری خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

4.      نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر خدمت یا فعالیت پزشکی و سلامت را در کنار هم بررسی کند.

5.      با توجه به تفاوت در سطح خدمات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر خدمت پزشکی و سلامت با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

6.      جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

7.      با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.

8.      تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

9.      کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

10.  قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

11.  تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

12.  از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف خدمات در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

13.  "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

14.  با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

15.  تنها نظراتی که مرتبط با خدمات مرتبط با آرایشگری مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با فعالیت یا خدمات متفرقه خودداری نمایید.

16.  کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش «پیرایشگران» را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.

17.  کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره خدمات مرتبط با آرایشگری جدا خودداری نمایند.

18.  ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

19.  لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

20.  لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.

21.  کاربران در نظر داشته باشند که «پیرایشگران»، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

همچنین نظراتی که کاربران در خصوص خدمات و فعالیت های مرتبط با آرایشگری در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و «پیرایشگران» مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

 محتوا

«پیرایشگران» نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز ارائه کننده خدمات مرتبط با آرایشگری استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است «پیرایشگران» تضمین نمی‏‌کند که توصیفات خدمات و فعالیت های مرتبط با آرایشگری و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر فعالیت های معرفی شده و یا ارائه کنندگان خدمات مرتبط با آرایشگری معرفی شده توسط «پیرایشگران» دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، اطلاع رسانی به دفتر «پیرایشگران» جهت بروزرسانی اطلاعات می باشد.

وب ‏‌سایت «پیرایشگران» هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت «پیرایشگران» تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت «پیرایشگران» ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت «پیرایشگران» شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت «پیرایشگران» تعلق دارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، «پیرایشگران» هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

«پیرایشگران» خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.